yerimizi ziyaret edin:
Selimpaşa Merkez 6093. Sk. Silivri/İstanbul
Açılış Saati:
Pzt-Cu 8:30-17:30
Bize posta gönderin
destek@sakatechnology.net
Telefon Numarası
0537 639 64 49
Teklif Al

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

İşletmenizi Büyütmek İçin Dijital Hizmetler Sunuyoruz

Saka Teknoloji Sosyal Medya Departmanı, müşterilerimizin markalarını sosyal medya platformlarında büyütmelerine ve başarılı bir dijital varlık oluşturmalarına yardımcı olmak için burada. Siz de sosyal medya hizmetlerimizden faydalanarak markanızın gücünü artırabilir ve hedef kitlenizle daha derinlemesine bağlantılar kurabilirsiniz.
Teknoloji Çözümleri

Şirketinize Özel Çözüm Odaklı Yazılım Geliştirme

Sosyal Medya Desteği

Sosyal Medya Stratejisi Ve Pazarlama

Görsel Yaratıcılık

Grafik ve Video Produksiyon Çalışmaları

Web Tasarım & Geliştirme

Dijital dünyada etkileyici bir varlık oluşturmanıza yardımcı olacak bir partner arıyorsanız, Saka Dijital tam size göre! Web tasarımından video prodüksiyona, SEO & SEM stratejilerinden mobil uygulama geliştirmeye kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. 13 yıllık deneyimimizle, markanızın dijitalde kaliteli ve profesyonel bir imaj oluşturmasına yardımcı oluyoruz. Kaliteli web projeleri, yaratıcı dijital pazarlama kampanyaları ve etkileyici UI/UX tasarımlarıyla, markanızı rakiplerinizden öne çıkarıyoruz. Uzman ekibimiz, SEO standartlarına uygun, özelleştirilmiş çözümler sunarak dijital varlığınızı güçlendirir. Markanızın dijital dünyada güçlü bir ses olmasını sağlamak için Saka Dijital ile yan yana gelin.

Web tasarımı sadece bir iş değil; aynı zamanda şirketimiz için bir tutkudur.
– Saka Teknoloji

Baştan Sona Güvenlik

Siber saldırı ve siber güvenlik kavramları önemini bu kadar artırırken, sizin de pek çok emek ve para harcayarak sahip olduğunuz web sitenizin ve verilerinizin güvenliğini sağlamak için dikkatle çalışıyoruz.

Birlikte Çalışalım

Saka Teknoloji